Home / Airties Modem / Ttnet Airties Modem Arayüz Şifresi

Ttnet Airties Modem Arayüz Şifresi

http: // 192.168.2.1 Ttnet airties modem arayüz ve Şifresi için tarayıcımızı kullanmamız gerecektir. Aktif kullandığımız web tarayıcı programını (Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefoxvb.) çalıştıralım. 192.168.2.1 – 192.168.2.l arayüze giriş için kullanacağımız IP adreslerini yazalım. http://192.168.2.1

Airties arayüz ekranı gelince Kullanıcı adı: boş bırakalım Şifre: Boş bırakalım.  Eğer şifrede kullanıcı adında sorun yaşıyorsak Kullanıcı adı : boş veya admin(her ikisinide deneyelim modemden modeme değişik olabiliyor) Şifre: boş (modemi ttnetten aldıysanız şifre ttnet)   Varsayılan şifre alanını boş bırakarak Tamam tuşuna basınız ve giriş yapabilirsiniz.

Dikkat: Cihazın web arayüzüne giriş için ilk kez şifre koyarken “Şifre Ayarları” sayfasında “Mevcut Şifre” alanını boş bırakınız. Hemen altında “Yeni Şifre” alanına kullanmak istediğiniz şifreyi giriniz. Son olarak da “Şifreyi Onayla” alanına girmiş olduğunu şifreyi tekrar yazarak “Kaydet” tuşuna tıklayınız.

Bundan sonra web arayüzüne her girişiniz de, belirlemiş olduğunuz şifreyi girmeniz gerekecektir. Eğer mevcut şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, yine aynı sayfada “Mevcut Şifre” alanına kullandığınız şifreyi yazmanız ve daha sonra da kullanmak istediğiniz yeni şifreyi “Yeni Şifre” ve “Şifreyi Onayla” alanlarına girerek “Kaydet” tuşuna tıklamanız gerekmektedir.

Özet Anlatım:

Internet Explorer ya da Mozilla Firefox gibi bir web tarayıcısı açın. Adres satırına “192.168.2.1” yazın ve “Enter” tuşuna basın. Kullanıcı adı alanına resimde görüldüğü gibi küçük harflerle “admin” yazın. Şifre alanına küçük harflerle “ttnet” yazın.

Genel Airties Modem Admin ve Şifreleri

Kullanıcı Adı : admin   Şifre : admin

Kullanıcı Adı : admin   Şifre : ttnet

Kullanıcı Adı : ttnet     Şifre  : admin

Kullanıcı Adı : ttnet     Şifre  : ttnet

Airties Air 5452

Arayüzüne giriş adresi: 192.168.2.1 şifre: admin veya root’dur.

Airties Air 5050

Kullanıcı adı: root, admin, 1234, ttnet şifrelerini deneyebilirsiniz. sonuç alınmaz ise, modeminizin arkasındaki RESET tuşuna basarak resetleyebilirsiniz.

Airties Air 6271

Giriş: 192.168.2.1 Kullanıcı adı & Şifre boş bırakınız Modeminizi TTNET’den aldıysanız lütfen ttnet şifresini deneyiniz.

Airties Air 5440 root, admin, 1234, ttnet şifrelerini deneyebilirsiniz. Airties marka modemlerin şifresinin belirlenmesi siz yapabilirsiniz.

  • Yorum Yapılmış

    1. barkın

      Yardımlarınız için teşekkürler.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir